No i mam kolejny problem-KLIMA:(!!!

danloo23

Nowy
Rejestracja
Kwi 12, 2008
Postów
739
Wiek
44
Lokalizacja
Strzegom
Auto
AR 156 2,4 JTD 20V 2005r.,Fiat Bravo 2 1,6 mjet 105KM 2012r.
Witam Chlopaki!
Ostatnio mam dziwny problem z klima!Otoz pojechalem we wtorek do serwisu od klimatyzacji,napelnili mi ja i tak dalej ale pojawil sie dziwny problem...!!!Przy uruchamianiu silnika mruga mi przez kilka sekund ta mala dioda na wlaczniku klimy,gdy naciskam wlacznik zalacza sie sprezarka (tak mi sie wydaje bo obroty silnika zaczynaja spadac) ale nie leci zimne powietrze!Wczesniej tez mialem czasami ten problemik ale myslalem ze jest moze malo czynnika ale to chyba jednak nie to...!!!Co moze byc przyczyna czegos takiego,czy pada sprezarka???
POZDRAWIAM!!!
 
Ostatnia edycja:
Z tego co pamiętam to kilka sekund oznacza zbyt małe ciśnienie w układzie, a 15 sekund oznacza uszkodzenie jakiegoś elementu.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra