Chris Girard
Nowy
- Rejestracja
- Lis 8, 2020
- Postów
- 0
- Auto
- 147
Czas wrócić do Alfy 
Zawsze chciałem mieć 147 lub 156 w wersji TI.
W końcu się udało i od niespełna 2 tygodni jestem właścicielem 156 SW 2,4JTD 20V.
Poprzedni właściciele to [MENTION=11218]odrobina156[/MENTION] i [MENTION=78059]patryk21[/MENTION] od którego odkupiłem auto.
Obaj Panowie "trochę" pracy włożyli w Alfinke, mam nadzieję że dam radę uporać się z pozostałymi niedomaganiami i w pełni cieszyć się tym sympatycznym autem.
Kilka fot na rozgrzewkę
Zapraszam przy okazji na FB, na stronę "Wladimir Automotive", gdzie można zobaczyć trochę więcej zdjęć m.in. mojego autorstwa.

Zawsze chciałem mieć 147 lub 156 w wersji TI.
W końcu się udało i od niespełna 2 tygodni jestem właścicielem 156 SW 2,4JTD 20V.
Poprzedni właściciele to [MENTION=11218]odrobina156[/MENTION] i [MENTION=78059]patryk21[/MENTION] od którego odkupiłem auto.
Obaj Panowie "trochę" pracy włożyli w Alfinke, mam nadzieję że dam radę uporać się z pozostałymi niedomaganiami i w pełni cieszyć się tym sympatycznym autem.
Kilka fot na rozgrzewkę
Zapraszam przy okazji na FB, na stronę "Wladimir Automotive", gdzie można zobaczyć trochę więcej zdjęć m.in. mojego autorstwa.

Ostatnia edycja: