moto show

J

jasiu486

Guest
Witam wszystkich. Niewiem czemu nikt niezałożył wcześniej tematu na spodkanie alfaholików na moto show wiec ja dzisiaj pisze, już pare kumpli zwołałem dzisiaj na 15. Więc jak jeszcze ktoś by sie pisał to zapraszam na 15 żeby sie gdzies tam spodkać. Napewno będe ja i Wojsaw, może jeszcze Dachu i Kubas. W sumie mógł by jeszcze przyjechać Skorpion bo ma najbliżej ale niemam do niego numeru więc jak by ktoś mógł by go poinformować to z gury Dzięki i do zobaczenia o 15 na parkingu w środku.
 
Siemka..Byłem wczoraj z bratem na MTS-ie...fajna imprezy chodź spodziewałem się więcej aut po tuningu.Ale jak na Szczecin to naprawdę super,że i taka impreza została zorganizowana.Miejmy nadzieje,że coś się ruszy i będziemy mogli częściej odwiedzać takie imprezy w Szczecinie.
Nie wiem czy dziś będzie otwarte,jak wszyscy wiemy jest żałoba narodowa...ale dla tych co nie byli wrzucę kilka fotek...

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Nie tylko auta się prezentowały :)
picture.php

picture.php

picture.php


Jak brat prześle mi swoje fotki to też powrzucam kilka...
Miłego oglądania
 
Ja miałem sie wybrać ale z tego co słyszałem to był kibelos lekki ... :( ale widać że i Włoszczyzny były :)
 
no bylo pare fajnych dup. a w szczegulności te policjantki. kto je widział to wie o co chodzi
 
Amortyzatory
Powrót
Góra