Moja Włoszka - Alfa 145:)

  • Autor wątku Autor wątku xmajk
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

xmajk

Nowy
Rejestracja
Lis 16, 2006
Postów
267
Lokalizacja
Łódź
Chciałem pokazać swoją Alfę którą jeżdżę od listopada. Na ostatnim zdjęciu widać wykres z hamowni przed(cienka linia) i po zamontowaniu gazu(grubsza czerwona linia). Za każdym razem jak w nią wsiadam to nie chce mi się z niej wychodzić ;) Planowane zmiany to skórzana kierownica i gałka zmiany biegów oraz ksenony :)







jedno ze spotu (w drodze na kiełbaski) :)



to spojrzenie :D



wnętrze ( na życzenie ;) )





hamownia - wynik

 
Ładne auto :D ;) nie wiem jak u was ale u mnie w częstochowie alfa 145 jest dość rzadko spotykanym modelem alfy tak samo 33 i 155 :| ze nie wspomne o 75 (taką widuje tylko jedną) u mnie chyba same wsioki z bmw :/ i golfiarze :(
 
ja jak kiedyś ich w ogoole nie widziałem to teraz coraz częściej :) ale fakt nie jest ich jakaś oszałamiająca ilość
 
milo słyszeć że się podoba... jak macie jakieś propozycje aby coś zmienić to dajcie znać :) ostatnio wpadłem na pomysł by zamontować jeszcze jakieś dodatkowe wskaźniki w konsoli środkowej
 
Masz okrągłą konsole środkową, więc ładnie by się wkomponowało np w miejsce nadmuchów :D
 
u mnie
czyli w stolicy podhala 145tki policzysz na palcach
+ moja od wczoraj :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra