• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Moduł usb emulator zmieniarka cd alfa romeo

  • Autor wątku Autor wątku maniek_brt
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Spoko, spoko kolega żuwik mi dał na nich namiar i tel. Ja się ustawiłem z gościem, rozebrałem Ics i podjechałem. Potem testy, potem przeprowadziliśmy dość długą rozmowę w której dowiedziałem się "prawie" wszystkiego na temat urządzenia itp.;-).
 
skoro zmieniarki poszly to moze dobrze by bylo napisac krotka instrukcje podlaczenia jej do ICSa (dla mniej kumatych) z DSP i bez...
 
A czemu tutaj?

Instrukcja demontażu ICS jest na forum 5 razy. Instrukcji podpięcia kostki miniISO nie da się zamieścić, ale postaram się:

1. Wypiąć fabryczną kostkę miniISO.
2. Oddzielić żółty segment od kostki miniISO zwalniając zaczep i trzymając kostkę przewodami do góry pociągnąć żółty segment w kierunku dolnym .
3. Spiąć żółty segment z kostką miniISO dostarczoną ze zmieniarką mp3.
4. Wpiąć kostkę miniISO do ICS.

W przypadku braku DSP CHYBA nie ma żółtej kostki, więc po punkcie 1 należy przejść do punktu 4.
 
o to mi chodzilo dzieki
 
Zmieniareczka zamontowana w aucie :) efekt bardzo fajny :) w końcu będzie można normalnie muzyki posłuchać :) Sam montaż prosty jak budowa cepa ;)
Grzesiek należy Ci się browar za doprowadzenie sprawy do końca :) (nie rób mi przelewy z tej nadpłaty :) napij się browara :D ) wielkie dzięki :) A teraz robię wylot do Wałbrzycha i nie będę musiał się stresować że muzyka przestanie grać na tych dziurach :D
 
a gdzie ukryliście tą zmieniarkę? jutro ją montuję u siebie. No i jak się przełącza między kartą pamięci a np. pedrive'em
 
Ostatnia edycja:
Ja wsadziłem na razie do schowka pasażera, tam jest nawet fajne miejsce (takie z perforacją), ale jak się tam zamontuje, to nie zamkniesz schowka jak pendrive będzie wpięty :) Zobaczę, w sumie i tak tam nic nie wożę.

Co do dwóch wpiętych źródeł - nie próbowałem, ale też się nad tym zastanawiałem. Ale generalnie - wisi mi to :D
 
Zmieniareczka zamontowana w aucie :) efekt bardzo fajny :) w końcu będzie można normalnie muzyki posłuchać :) Sam montaż prosty jak budowa cepa ;)
Grzesiek należy Ci się browar za doprowadzenie sprawy do końca :) (nie rób mi przelewy z tej nadpłaty :) napij się browara :D ) wielkie dzięki :) A teraz robię wylot do Wałbrzycha i nie będę musiał się stresować że muzyka przestanie grać na tych dziurach :D

Mi też się należy... Możesz mi do Pyrzowic browarek i rękawiczki podrzucić... Skoro już w Wałbrzychu będziesz :)
 
Kolaś powiedział że odkupi :) -
jako że nie śledziłem tematu, pozwolę się o coś zapytać. Czy działa to równolegle do zmieniarki CD czy zamiast??
 
Idzie zamiast, ale zawsze można puścić przewody przez switcha, bo idzie dokładnie tymi samymi wiązkami. Switch musiałby mieć też odcięcie zasilania żeby nie iskrzyło podczas przełączenia, ewentualnie zastosować urządzenie elektroniczne. Nie wiem co na to ICS, gdy przepniemy switcha będąc w określonym punkcie odtwarzania a na drugim źródle takiego nie odnajdzie. Ale z tego co zauważyłem ICS jest idiotoodporny i napotykając na problemy po prostu czeka na komendę.

Jednego w tym pudełeczku mi brakuje - komunikatu NO CD. Ale to kompletny szczegół.
 
zamontowane :) jest bajka... wielkie podziekowania dla wszystkich ktorzy sie zaangazowali (a to miejsce u gory w schowku to jakby bylo projektowane przyszlosciowo pod ten emulator) dziekuje pozdrawiam
 
Tak jest, to miejsce jest super. Możecie zobaczyć jak to wygląda u mnie w temacie "Zmieniarka MP3". Trzeba tylko jakiegoś krótkiego pendrive'a kupić i będzie spox, ale SD' ki są okej :D.
Cieszę się, że są zadowolone osoby :D. 2 x jeździłem i testowałem :D, ale wszystko fajnie. Pozdro 3majcie się i miłego słuchania Zmieniareczki :D. Myślę, że wspólnymi siłami rozbiliśmy mały monopol, który panował na polskim rynku. Pozdr
 
wyjąć ICS u mnie to jakaś masakra, no ale się udało, schowałem zmieniarkę w schowku pasażera, teraz można doceniać nagłośnienie w AR choć nie mam DSP i tak gra nieźle.
małe pytanko wyskakuje wam czasem CD8?? bo mi się zdarza.
 
wyjąć ICS u mnie to jakaś masakra, no ale się udało, schowałem zmieniarkę w schowku pasażera, teraz można doceniać nagłośnienie w AR choć nie mam DSP i tak gra nieźle.
małe pytanko wyskakuje wam czasem CD8?? bo mi się zdarza.

Jak dłużej jest ICS's wyłączony to zmieniarka przez chwilkę sobie przemieli jeszcze raz foldery do "CD8". Wszystko jest ok.
 
A w przypadku systemu z DSP działa bezproblemowo?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra