[MiTo] MITO żarówki przednie h7 i klocki przednie.

DmX

Użytkownik
Rejestracja
Lip 16, 2018
Postów
636
Lokalizacja
Wawa
Auto
Mito QV
Czy w Mito jest kontrola spalonych żarówek przednich H7 .?

Bo jak spaliły się od rejestracji to od razu miałem choinkę na wyświetlaczu ,a teraz padła prawa i zero informacji.

z klockami sobie poradziłem.
 
Ostatnia edycja:
Pewnie jak obie się spalą to wtedy poinformuje.
 
Kontrolki są tylko do świateł obrysowych plus rejestracja.
Kierunkowskazy też mają.
 
Pewno jak w kazdym fiacie nie ma informacji o spalonej H7.
 
Pewnie jak obie się spalą to wtedy poinformuje.
Wtedy poinformuje brak widoczności w nocy ew. pan policjant, bo na pewno nie kontrolka ;)

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
 
Ciekawa sytuacja swoja drogą ,że takie pierdoły jak lampka tablicy sie przepali to jest info ,a jak istotne żarówki do jazdy zdechną to nic nie ma.

W nocy na ciemnej drodze to widać że coś się nie pali,ale w mieście ......
 
Braku oświetlenia tablicy rejestracyjnej nigdy byś nie odkrył, a przepalona żarówka mijania szybko się ujawni na ciemnej drodze.
Póki świecą pozycyjne to Twoje auto jest widoczne dla innych i nie ma niebezpieczeństwa, że ktoś w Ciebie wjedzie.
 
Witajcie mam pytanko wczoraj zmieniałem żarówki do świateł dziennych i odkryłem że nie mam dekielka tego gumowego na lampie ma ktoś taki na zbyciu lub czy pasuje z innego auta bo na alle ...znalazłem jedną aukcje za 50 zł sztuka
 
Ok dzięki dziś przyszło od laguny III pasuje, nareszcie nie poleci syf do lampy
 
Amortyzatory
Powrót
Góra