J
Jacek 156
Guest
Mam problem ze swoją alfą>podczas ruszania lub zmiany biegów trzesie mi kierownicą w i pedał sprzegła dziwnie jak by nie odbijał do konca. Jak ktos wie o co chodzi to pomocy.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Jak pedał nie odbija do końca to masz pompę sprzęgła do wymianyJacek 156 napisał:Mam problem ze swoją alfą>podczas ruszania lub zmiany biegów trzesie mi kierownicą w i pedał sprzegła dziwnie jak by nie odbijał do konca. Jak ktos wie o co chodzi to pomocy.