Mam mały problem.....chyba...

whoocash1984

Użytkownik
Rejestracja
Cze 22, 2009
Postów
96
Wiek
41
Lokalizacja
Bolków
Auto
alfa sw159 1.9jtdm 150KM
1. Jak wymienic zarówke spod zegara podswietlania tempertury silnika...????
21. Mam AR 156 1.9 jtd.... czy uwas tez turbina jak wchodzi to tak lekko gwizda...fajny odgłos...ale moze to byc cos......???
3. czemu ta cholerna klima sie wlacza sama, nawet jak zmienie temp. albo odpale auto??:confused::confused::confused:
 
ad.3 wyłącz klime przed zgaszeniem silnika nie powinna się już włączyc po ponownym odpaleniu.
ad.2 jak nie gwizda to nie działa:) jak nie jest mokra lub nie bierze oleju to jest ok
ad.1 cały panel przedni trzeba zdjąć, odkręcic popielniczke, radyjko wyciągnąć
 
ad1. na forum bądź w necie jest instrukcja jak to zrobić nawet z obrazkami, niestety nie podam linka

ad3. cinas Twoja propozycja raczej nie zadziała, u mnie też się włącza pomimo wcześniejszego wyłączenia, a sekwencja wyłączenia AUTO póki co też nie zdaje egzaminu.

No i witam kolejnego Dolnoślązaka :)
 
ad3. Aby wyłączyć automatyczne załączanie klimy trzeba zastosować taki myk:

Ustawiamy dmuchawę ma max, temperatura na max, nawiew na szybę.

Przekrecamy kluczyk i pokretłem nawiewu krecimy sekwencje: z max na auto z powrotem na max i znowu auto.

Wyłączasz kluczyk, przestawiasz ustawienia na normalne i przy kolejnym włączeniu zapłonu klima sama się nie włączy :)

Chyba, że coś pokręciłem, to zobacz na forum bo gdzieś to jest :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra