Lista N. Sącz

Ale ale ale .... O co chodzi??

:)
Żartowałem. :) Dzisiaj już chrzest bojowy. 10h w pracy.
Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express
 
Koledzy szybkie pytanko. Padł mi akumulator w audi Q7, kontrolki jeszcze świecą ale rozrusznik nie kręci. Czy jak odepne aku żeby założyć inny to elektronika nie będzie wariować? Zabezpieczenia antywłamaniowe już świrują.
 
Laska ty się juz nie masz gdzie Q7 chwalić? :P
Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express
 
Pozdro dla alfaholika jadącego 156 z ramkami klubowymi przez most Heleński w stronę Chełmca. :)
 
Laska ty się juz nie masz gdzie Q7 chwalić? :P
Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express

No proszę Cię.... chwalić??? Q7??? daj spokój. Serio pytam. Narazie od kabli odpaliła zobacze jak podładuje czy trzeba wymieniać aku.

Okazuje się że aku tylko serwis zmienić może... pod maską są tylko kable do ładowania.
 
Ostatnia edycja:
Podepnij potrzymanie bo wszystkie kody pogubisz i narobisz sobie kłopotów.

- - - Updated - - -

Podepnij potrzymanie bo wszystkie kody pogubisz i narobisz sobie kłopotów.

- - - Updated - - -

A akumulator w Q7 jest pod siedzenie w kabinie.
 
Dobrze wprawiony i znający temat mechanior z wymianą akumulatora sobie poradzi,jeśli to jest silnik TDI będziesz potrzebował aku co najmniej 90Ah.

- - - Updated - - -

Serwis Cię skasuje jak za woły w Sączu sa też dobre warsztaty niezależne.
 
A Q7 Nero Adolfo? Czy Grigrio Germano?
Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express
 
Jak tam koledzy cieszycie się przywiozłam Wam wczoraj zimę do NS,ale to miasto jest piękne gdy pada śnieg.
 
Będzie,będzie zima się dopiero zaczęła i ferie też się niedługo zaczynają,więc śnieg i mrozik musi być.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra