D
Dj_Direct
Guest
Ciao Alfisti.
Wiosna nadeszla szybko strasznie tego roku, Panienka w TV mowila ze o jakies 3 tygodnie szybciej niz jestesmy do tego przyzwyczajeni.... Temperatura za oknem w okolicach 8-10 stopni za dnia az milo
Zmieniacie juz moze gumy na letnie??
Wiosna nadeszla szybko strasznie tego roku, Panienka w TV mowila ze o jakies 3 tygodnie szybciej niz jestesmy do tego przyzwyczajeni.... Temperatura za oknem w okolicach 8-10 stopni za dnia az milo
Zmieniacie juz moze gumy na letnie??