Czarny_28
Aktywny
- Rejestracja
- Lis 14, 2010
- Postów
- 6,848
- Lokalizacja
- Dębica RDE - podkarpackie
- Auto
- AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
Witam.Zadalem to pytanie w moim temacie ale nie kazdy tam zaglada.Mam pytanie-posiadam pozostalosc lakieru ktora dostalem od lakiernika ktora zaschla.Chcialbym wykozystac go na zaprawki.Czy moge dolac zwyklego rozpuszczalnika zeby go rozpuscic??Jezeli tak to w jakich mniej wiecej proporcjach?Za wszelkie informacje z gory dzieki.Pozdrawiam