[145] Kontrolka wtrysku

Gopcio

Nowy
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
842
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza
Auto
Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115KM 2002r
Witam chlopaki napisze i tu bo na alfaclub nie dosycili mnie odpowiedzia na moj problem a wiec jest tak w mojej belli spalila sie pompa paliwa, po kreceniu kilku min rozrusznikiem auto zapalilo i zgaslo, wiec korzystajac z LPG odpalilem go i pojechalem ale zauwarzylem ze pali sie kontrolka wtrysku, czy mogly sie uszkodzic wtryski a moze dlatego ze nie ma cisnienia na wtryskach ?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra