Gopcio
Nowy
- Rejestracja
- Paź 19, 2007
- Postów
- 842
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza
- Auto
- Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115KM 2002r
Witam chlopaki napisze i tu bo na alfaclub nie dosycili mnie odpowiedzia na moj problem a wiec jest tak w mojej belli spalila sie pompa paliwa, po kreceniu kilku min rozrusznikiem auto zapalilo i zgaslo, wiec korzystajac z LPG odpalilem go i pojechalem ale zauwarzylem ze pali sie kontrolka wtrysku, czy mogly sie uszkodzic wtryski a moze dlatego ze nie ma cisnienia na wtryskach ?