Konsola srodkowa

Tylko od gory trzeba wykrecic srubki

Panowie no mialy być fotki róznych paneli :/ Wklejcie cos
 
Dziś nie zdążę.....,ale jutro pstryknę wszystkich trzech moich paneli......:D

Miłego dnia :)
 
jak przyjdą mi te czarne plasticzki od wskaźników to wlepię tu zdjęcie
 
No dobra to juz mam jakis poglad dzieki waszej pomocy

Srebran

50z26.jpg


Carbon




Drewno-sraczkowata (jutro wstawie )

dsc00065uh.jpg





Mam srebrne autko wiec ta srebrna nieżle by pasowała ale carbon chyba wyglada troszke bardzie bardzie :) ??
 
Ostatnia edycja:
Spoko przed liftem wnętrza zgodzę się że najładniej wygląda to w carbonie;) jestem także Ciekaw czy ktoś z was próbował zrobić carbon lub inny mod konsoli w poliftowym wnętrzu. Wklejajcie foty !! ;D
Pozdrawiam
 
Ja zmieniłem u siebie ze srebrnego na tą imitacje carbonu. Moim zdaniem bardzo ładnie to wygląda, zwłaszcza z białymi zegarami:
attachment.php
 
O fajnie bo właśnie chodzi mi o wnętrze FL, jak byś ukończył oklejanie konsoli to proszę wstaw fotki ;) dzieki, pozdrawiam
 
nie wiem czy wziąłbym ten samochód w drewnie jak kupowałem...

moim zdaniem za jasny jest ten pseudo cabon- weź to zmień na oryginał poprostu- znajdź rozwaloną, parę miesięcy bez spiny poszukasz żeby tanio i kupisz to za 100 pewnie
chyba,że to oryginał i światło przekłamuje?
kierownika obszyj...


a ,że wygląda lepiej to na 100 :)
 
Ostatnia edycja:
założyłem te tuleje/osłony/tunele czarne oryginalne i.............. zajebiście, niebo a ziemia

cholerny niemiec kombinator co to zepsuł i przemalował srebrzydłem
 
Pangien - u mnie był też cholerny......,ale Holender , który przemalował konsolę środkową i panel lusterek na srebrno......

Powrót do oryginału był jak najbardziej wskazany :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra