przemoo84
Nowy
witam,mam dwa pytania do kolegów:
1. czy ktoś z Was pozbył się katalizatora w 1.9JTD i jakie wrażenia?
2. Jak wygląda sprawa od strony przeglądu technicznego? bo podejrzewam że będą problemy!
pozdrawiam
1. czy ktoś z Was pozbył się katalizatora w 1.9JTD i jakie wrażenia?
2. Jak wygląda sprawa od strony przeglądu technicznego? bo podejrzewam że będą problemy!
pozdrawiam