Kasowanie bledow

  • Autor wątku Autor wątku Tomek156
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
T

Tomek156

Guest
Czy da sie skasowac w tym aucie bledty metoda tzw na spinke ? odpowiedzcie :) :blink:
 
- z którego to roku auto.
- tej metody to nie znam, wiedziałem że można na agrafkę, ale serwis nie chciał zdradzić tej metody.
- jeszcze są kody błyskowe ale to w starszych modelach.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra