Jaworzno, przyznaawac sie

Shenk

Nowy
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
122
Wiek
35
Lokalizacja
Jaworzno
Auto
Alfa Romeo 156 1.8 144km (99r)
Witam, ostatnio spotykam coraz wiecej alf na blachach SJ z ramkami kllubowymi, kto jest z jaworzno tak wogole?
Mnie latwo poznac, ciemna alfa 156 przed liftem 1.8ts z wielka lotka na bagazniku, najczesciej w tygodniu centrum elektrownia o 6.20 i i elektrownia caufland 14.00-15.00. I kolo kogo ostatnio parkowalem ostatnio pod chala, w czwartek bodajze, na klubowych ramkach identyczna alfa tylko bez lotki, i 2.0 ts w tym samym kolorze, 2 mile i ladne panie wsiadaly i odjezdzaly jak wracalem?
 
Ile jeszcze takich tematów pozakładacie?:) Bez urazy ale kurde ze trzy o Jaworznie znalazłem.

Macie temat o witaniu się na drodze, o cotygodniowych spotach pod GoSportem:) Tam piszcie i szukajcie krajanów.

Pozdro

Edit:
O polskich znakach, błędach i interpunkcji nie wspominając:D
 
Hmm, ok temat jest nikomu do szczescia nie potrzebny, moj blad, do zamkniecia/usuniecia.
 
Witam od paru dni jestem właścicielem alfy 159 :) To moja pierwsza AR w życiu i już się zakochałem :) Pozdrawiam Jaworzno
 
Amortyzatory
Powrót
Góra