[159] Jakie żarówki H7?

Można prosić o jakieś zdjecie?
Muszę wymienić bo fabryczne są tragiczne. (Postojowki i mijania).
I nie wiem czy się tak da Ale w postojowki wsadził bym ledy i używał jako te do jazdy dziennej. A mijania jakieś ,,xenono podobne "
 
Światła postojowe to światła postojowe . Masz odpowiedni dział na temat świateł dojazdy dziennej tak więc sobie przeanalizuj.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
A odnośnie tych postojówek to ma ktoś może jakąś sprawdzoną żarówkę postojową LED która nie wywala błędu ?
 
Najładniejsze światło zbliżone do ksenonu dają żarówki Narva Range Power White. Polecam

Narva Range Power White -mam je - dla mnie to żarówki super do jazdy za dnia - w nocy, w deszczu tragedia. Jedyny plus to żywotność i oczywiście mega wygląd zbliżony do ksenonu. W okresie jesienno zimowym Narwy wymieniam na żarówki RING XENON ULTIMA - super polecam. Śmieję się, że mam żarówki letnie i zimowe.
 
Dzień dobry!

Wczoraj, po około 5 miesiącach od zamontowania, przepaliła mi się prawa żarówka, Philips Racing Vision. We wcześniejszym zestawie - Philips X-Treme Vision też przepaliła się prawa. Czy upatrywać w tym jakąś teorię spiskową? :P
Teraz chyba zamówię polecane w tym temacie Ringi Ultima, albo Osram Night Breaker Laser.

Pozdrawiam,
Michał
 
Prawa żarówka częściej oświetla brzozy na poboczu i to pewnie dlatego ;)
Polecam światła do jazdy dziennej, wtedy żarówki pożyją dłużej.
 
Kusi mnie żeby na długie wrzucić osram NB laser. Serio tak ładnie świecą względem reszty? Tutaj akurat żywotność ma mniejsze znaczenie, no bo jak wiadomo wrzucam je na drogowe.
 
Z tym małym znaczeniem żywotności an drogowych nie byłbym taki pewien. Częste zapalanie i gaszenie żarówki może (acz nie musi) wpływać gorzej niż jednostajne długie świecenie.
 
Tylko z drugiej strony jak mijania świecą dobrze to drogowych używa się bardzo rzadko
 
Akurat zawsze jak pusto przede mną, a jest już ciemno to wrzucam długie... Lubię mieć widno przed autem i dobrze widzieć, nawet jak mijania świecą dobrze, to z drogowymi może być tylko lepiej :)

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
 
a co przy przeglądzie? przejdzie to? ledowe pewnie lepiej świecą. montował ktoś?
 
Było o tym. Generalnie świeci to gorzej albo tak samo. Są sporadyczne przypadki co twierdzą że świeci lepiej... to to chyba jest jednak dyskusyjne albo placebo. O homologacji oczywiście nie ma mowy to po co pytasz :)
 
Ponawiam.. Nikt nie próbował ledów w światłach drogowych w 159?

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
 
Całkiem dobre, chociaż nie należące do najtańszych mają H7 w Osram. Np Osram H7 12V 55W PX26d silverstar 2.0 - halogenowe. Do świateł drogowych jak i mijania. Wytwarzają wg specyfikacji około 50-60% więcej światła od standardowych H7. Po wymianie droga widocznie staje się lepiej oświetlona, a przy tym nie raz w oczy kierowców najeżdżających z przeciwnego kierunku.
Specyfikację kilku wybranych H7 można znaleźć np tutaj: https://nocar.pl/blog/jakie-zarowki-premium-h7-od-osram-wybrac/
 
a co przy przeglądzie? przejdzie to? ledowe pewnie lepiej świecą. montował ktoś?

Ja wczoraj zamontowałem dość wysoki model LED'ów z ceramicznymi diodami, wewnętrzną przetwornicą i wentylatorem. Dokładne zdjęcia i opis będzie w najbliższym czasie. Efekt jest bdb. Jedyne czego się obawiam to ich żywotności. Dostałem je w "promocji" więc mogę się potraktować, jako beta tester...

- - - Updated - - -

Ponawiam.. Nikt nie próbował ledów w światłach drogowych w 159?

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka

Nie widzę sensu. Długie w 159 dają radę na zwykłych żarówkach.
 
Ja wczoraj zamontowałem dość wysoki model LED'ów z ceramicznymi diodami, wewnętrzną przetwornicą i wentylatorem. Dokładne zdjęcia i opis będzie w najbliższym czasie. Efekt jest bdb. Jedyne czego się obawiam to ich żywotności. Dostałem je w "promocji" więc mogę się potraktować, jako beta tester...
LEDy z homologacją? Philips wypuścił serię świateł, póki co cena mnie przeraża. Poczekam aż stanieją i będzie więcej testów.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra