Piotrunia1
Nowy
Można prosić o jakieś zdjecie?
Muszę wymienić bo fabryczne są tragiczne. (Postojowki i mijania).
I nie wiem czy się tak da Ale w postojowki wsadził bym ledy i używał jako te do jazdy dziennej. A mijania jakieś ,,xenono podobne "
Muszę wymienić bo fabryczne są tragiczne. (Postojowki i mijania).
I nie wiem czy się tak da Ale w postojowki wsadził bym ledy i używał jako te do jazdy dziennej. A mijania jakieś ,,xenono podobne "