Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Hej Alfaholicy!
Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.
Zachęcamy do:
Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.
Lej Dot4 lub Dot5.1 (wyższa temperatura wrzenia), są kompatybilne ze sobą i nie trzeba przed zastosowaniem każdego z nich płukać układu. Produkowane są na bazie rozpuszczalników i środków smarnych.
Dot5 bazuje na silikonie i jest kompletnie niemieszalny z Dot4 czy Dot5.1 więc wymaga czyszczenia układu przed zastosowaniem/przejściem.
Nie jestem pewien (do weryfikacji), ale 5.1. ma krótszą żywotność ze względu na powiększoną higroskopijność (wchłanianie wody), więc wymaga częstszej wymiany.
Płyn hamulcowy jest silnie higroskopijny, zaleca się wymiane płynu co 2-3 lata. Podczas normalnej jazdy nie czuć żadnych efektów ubocznych, lecz przy długotrwałym hamowaniu, np. w górach można zagotować płyn i zpowietrzyć uklad a co za tym idzie stracić możliwość skutecznego hamowania.