[MiTo] Jak zhamować mito z tct

glowa666

Nowy
Rejestracja
Wrz 19, 2017
Postów
90
Auto
2006 ML500, 2011 KIA Sedona
Szybkie pytanie, miciak na rolkach, ale skrzynia głupieje i nie zmienia biegów, odpięcie czujników abs albo bezpiecznika abs nie pomaga. Ktoś coś wie?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Czyli tylko hamownia 4x4? Qrka, tam gdzie dałem auto mają tylko na jedną oś. A moze jest jakiś "magiczny" tryb do ustawiena mes-em lub jakiś inny "myk"?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Tego nie wiem, ale wiem, ze sa problemy z hamowaniem w D, dlatego przeważnie podaje sie przyrost wzgledem N. A D to nieznany bonus często procentowy.

Wysłane z mojego URSUSa C-360 3P
 
Tego nie wiem, ale wiem, ze sa problemy z hamowaniem w D, dlatego przeważnie podaje sie przyrost wzgledem N. A D to nieznany bonus często procentowy.

Wysłane z mojego URSUSa C-360 3P

Z reguły wgrywają Mapę z D na N i hamują auto.
Musi być jakiś trik, mi ostatnio jak cinek hamował samochód w D to coś tam robił i auto nie przechodziło w N.
 
Problem jest z tym, że z tct nawet w n nir da rady zhamowac gadziny.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra