Iskierki

  • Autor wątku Autor wątku kos
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

kos

Guest
czy delikatne przebicie na przewodach zapłonowych może zwiększyć spalanie??i czy może mi ktoś powiedzieć czy spadek mocy w takim przypadku jest znaczący??Pozdrawiam
 
Spadek mocy owszem, ja miałem kiedyś takie przebicie na cewce że jak dodawałem gazu to słyszałem jak iskra przeskakuje a samochód wcale nie chciał jechać.
Co do spalania to nie wiem.
 
wieksze spalanie spadek mocy lapanie bledow z zapaleniem sie checka wlacznie. a tak naprawde to wyjm te przewody umyj dokladnie z tluszczu i brudu.ja uzywam denaturatu albo benzyne ekstr.i zobacz czy dalej maja przebicie
 
Amortyzatory
Powrót
Góra