chce zakupić interfejs diagnostyczny do mojej alfy 147 1.6 TS ECO który z tych będzie lepszy?
http://allegro.pl/interfejs-elm327-alfa-romeo-147-156-159-166-brera-i5776824156.html
http://allegro.pl/interfejs-multiecuscan-fiat-alfa-romeo-lancia-obd2-i5918965397.html
czy polecacie jakiś inny?
http://allegro.pl/interfejs-elm327-alfa-romeo-147-156-159-166-brera-i5776824156.html
http://allegro.pl/interfejs-multiecuscan-fiat-alfa-romeo-lancia-obd2-i5918965397.html
czy polecacie jakiś inny?