II Spot w Gostyniu :):)??

Młody zarzuć jeszcze temat na AC, może tam chłopaki też się zdeklarują ;)
 
Młody zarzuć jeszcze temat na AC, może tam chłopaki też się zdeklarują ;)


Spoko spoko Przemuś bo jak narazie to widze jeden wielki haos w tym temacie hehe wiec ja jeszcze troche poczekam az koledzy sie zastanowia gdzie chca miec zlot czy w czempiniu u kolegi palucha89 czy moze chca wpasc do gostynia na pogaduchy hehe. Tak jak Greciu napisal " spokojnie poczekam az sie koledzy zdecyduja:D "
 
Ostatnia edycja:
Do mnie możecie wpaść, ale w ogródku tak z 15 Alf się zmieści, no i grilla można zrobić :D
 
Mi i Karolinie obojętne co wybierzecie a co do spotkania to wpadniemy bardzo chętnie tylko zależy o której godzinie będzię bo taka praca:confused:, chyba że znowu będę miał wolne choć bardzo wątpie:cool:
 
Greciu chyba chce się czymś pochwalić :-)

Ja myślę będzie coś, czekamy za lepszą pogodą, najbardziej mnie by odpowiadał spot z grilem bez gokartów czy paintbala ze wzgledu na cięcie kosztów, jednakże nie chce się wyłamywać i jak będą chętni na jedno czy drugie to się dołączę
 
Być może wpadnę do Was i kto wie może jeszcze kogoś przytargam z Poznania. Jeśli chodzi o mnie to tylko 21-22 bądź 29.04 :). Pozdrawiam.
 
Witam koledzy po mojej dosc dlugiej nieobecnosci na forum ( awaria kompa ) Wiec jesli chodzi o nasze spotkanie to jak najbardziej jest to aktualny temat ale bede wiedzial o konkretnym terminie po swietach z powodu zmieny grafiku w pracy ;/ :( No i miejmy nadzieje ze pogoda rowniez bedzie lepsza tak jak kolega Tomasz84 napisal:) Pozdrawiam:)
 
Młody zarzuć jeszcze temat na AC, może tam chłopaki też się zdeklarują ;)

chłopaki z ac już wiedzą:-) jak ktoś z poznania albo z piły pojedzie to wpadnę. dawno nie widziałem grecia frediego i ekipy z tamtych stron a i może redzi swją alfę przywiezie na lawecie( żeby opon nie pobrudzić hehe)
 
Witam koledzy :) Wiec co do terminu naszego spotu to proponuje termin dnia 21.04.2012r. poniewaz zalatwilem wstep do muzeum motoryzacji ale tylko i wylacznie w sobote a to jest 21.04. Wiec mozemy sie przejechac i poogladac zabytkowe pojazdy. Nastepnie chcialbym znac juz +/- liczbe osob chetnych na nasz zlocik bo tak sobie myslalem ze moze po zwiedzaniu muzeum wyskoczyli gdzies porobic sobie fajne fotki np do Cichowa ( ok 20 km od Gostynia ) tam jest tez dobre miejsce na posilek. Wiec chcialbym znac liste chetnych zebym mogl dowiedziec sie dokladnie czy ta data bedzie wolna w barze " wodnik " w Cichowie.

LISTA:

1. Młody 25
 
szkoda ,ze sobota ale wstepnie sie pisze ale nie obiecuje:)
 
no rozumiem kolego hmm ja tez mam nadzieje ze nie bede musial isc do pracy w ten weekend bo zrobili mi 4 zmiany ;/;/:(:(
 
21.04 z tego co się orientuję to rozpoczęcie sezonu motocyklowego, ale najwyżej wpadnę suzuki zamiast Alfą :) Napisz na którą ma być spot, to będę wiedział czym przyjadę ;)

1. Młody 25
2. paluch89
3. Gino + 1
4. przemko na 99%
 
1. Młody 25
2. paluch89
3. Gino + 1
4. przemko na 99%
5. Greciu
 
1. Młody 25
2. paluch89
3. Gino + 1
4. przemko na 99%
5. Greciu
6. Fredi66 z Julitą na 90%
 
Amortyzatory
Powrót
Góra