hałas z pod maski 2,4 JTD

K

koque

Guest
mam pytanie jak w temacie,

na postoju czy to w ruchu swiszcze mi taki metaliczny odgłos, jest tak nieznośny że się gadać nie da na zewnątrz :)
diabeł wie co to :)
auto jeździ bez zarzutów,

prosze o podpowiedz
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Pewnie turbina, sprawdź czy ma luz na wirniku.
 
Ja bym bardziej pompę oleju lub rolkę lub napinacz urządzeń pomocniczych obstawiał. Może więcej info, czy zawsze tak samo czy zmienia się z prędkością obrotową.

Łańcuszek pompy oleju na moje.
 
- koło pasowe
lub
- sprężarka klimatyzacji
 
ja to się nie znam ale na moje to koło pasowe, kiedyś słyszałem taki hałas w służbowym citroenie.
chodzi tak samo podczas postoju jak i jazdy, dźwięk się nie zmienia.
nie ma wpływu na moc.
nie wiem...
 
Napisz jak się zachowuje silnik po zmianie obrotów silnika. Możesz również zrzucić pasek wielokolorowy i sprawdzić czy hałas ustał. To Ci zawęzi grono podejrzanych.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra