K
koque
Guest
mam pytanie jak w temacie,
na postoju czy to w ruchu swiszcze mi taki metaliczny odgłos, jest tak nieznośny że się gadać nie da na zewnątrz
diabeł wie co to
auto jeździ bez zarzutów,
prosze o podpowiedz
na postoju czy to w ruchu swiszcze mi taki metaliczny odgłos, jest tak nieznośny że się gadać nie da na zewnątrz
diabeł wie co to
auto jeździ bez zarzutów,
prosze o podpowiedz
Ostatnią edycję dokonał moderator: