_zagiel_
Nowy
Mam problem z guma trzymajaca silnik ;] co jakies 200 km musze podnosic silnik do gory bo sie opuszcza i bardzo mi sie to nie podoba i niewiem co jest przyczyna, a po odkreceniu dokrecam jak tylko moge przy uzyciu rurki ;] ma ktos jakis pomysl??