goofy2

  • Autor wątku Autor wątku goofy2
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
G

goofy2

Guest
Witam wszystki serdecznie

Nie będę sie rozpisywać , bo i po co

Pierwsza sesja









==================================================================================================================

A tu już po zmianie bucików i kierunkówna cleer









Czekają mnie jeszcze poprawki lakiernicze, ale to dopiera jak się odkuje :D

Pozdrawiam
 
"moja babićka pochodzi z Chrzanowa" ;)
Alfa super!.
Pozdrawiam.
- Rafał
 
Witamy serdecznie kolejnego klekocika :) i to jakiego pięknego! pozdrawiam :)
 
rewelacja!

kolorek taki jak moj, i skora ta sama z tego co widze,
świetnie wyglada grafit z tą naszą skórka!
i juz mi przechodzilo zeby nie malowac plastikow i lusterek w kolor auta
ale bede musial to zrobic...

gratuluje!
 
Bardzo ładna, dbaj o nią :) strasznie podoba mi sie wnetrze po FL, gratulacje :)
 
"SPORTWAGON" najładniejsze kombi
Nawet nie wiedziałem że one mają taki wypas w środku [wow]
 
Amortyzatory
Powrót
Góra