G
goofy2
Guest
Witam wszystki serdecznie
Nie będę sie rozpisywać , bo i po co
Pierwsza sesja







==================================================================================================================
A tu już po zmianie bucików i kierunkówna cleer





Czekają mnie jeszcze poprawki lakiernicze, ale to dopiera jak się odkuje
Pozdrawiam
Nie będę sie rozpisywać , bo i po co
Pierwsza sesja







==================================================================================================================
A tu już po zmianie bucików i kierunkówna cleer





Czekają mnie jeszcze poprawki lakiernicze, ale to dopiera jak się odkuje
Pozdrawiam