[Giulietta] Giulietta a przeciekanie

KonradM

Nowy
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
4
Auto
Alfa Romeo
Halo halo witam i o pomoc pytam. Dziś po ulewnym deszczu zauważyłem wodę w lampkach (między kiedowca a pasażerem) na podsufitce. Ruszając woda się wylała na mieszek zmiany biegu. Ktoś coś wie?
 
Masz panoramę czy nie ? Bo to dosyc istotna informacja

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 
No to Ci coś gdzieś przecieka.
 
Jedyne co przychodzi do głowy to gdzies od przedniej szyby, bo z podstawy anteny leci do tyłu, na słupki. Chyba ze auto stało z górki?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 
Stało akurat tak że tył niżej był. Zobaczymy świeży zakup więc będą Teraz smaczki wychodziły. Jak dalej będzie się lać to szyba z uszczelka do sprawdzenia
 
Może ktoś nieudolnie wymienił

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra