[Giulia] Infotainment/deska rozdzielcza

Trevor

Użytkownik
Rejestracja
Gru 13, 2016
Postów
557
Auto
Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
Witam otwieram wątek na temat wszelkich spraw duparelników multimediów jak i wskaźników typu wykresy spalania itd.

I od razu pytania.
Czy można jakoś przesyłać dzwięk po usb?
Czy jest jakaś integracja z programikami typu spotify?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Witam otwieram wątek na temat wszelkich spraw duparelników multimediów jak i wskaźników typu wykresy spalania itd.

I od razu pytania.
Czy można jakoś przesyłać dzwięk po usb?
Czy jest jakaś integracja z programikami typu spotify?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Z iphona Spotify normalnie działa po kablu jak i po bluetooth. Możesz przeglądać listę, wyświetla okładki płyt i działa sterowanie z kierownicy.


Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
 
Urządzenie multimedialne można podłączyć zarówno przez USB jak przez BT. Po podłączeniu przez USB masz dostęp do zawartości urządzenia poprzez infotainment.
 
Urządzenie multimedialne można podłączyć zarówno przez USB jak przez BT. Po podłączeniu przez USB masz dostęp do zawartości urządzenia poprzez infotainment.

Po bluetooth też. Na ekranie media wciska się podłącz urządzenie i działa tak samo jak przez USB.


Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
 
Ok, Ale da się z knoba robić search?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
oki dzięks,

zaczynam ogarniać ale mam problem który wydaje mi się że ktoś już zgłaszał.
Jak podłączam przez bluetooth to jest spoko, choć wyszukiwania nie ma to jest przełączanie next/prev, tak jak piszecie.
ale...
przez USB nie mogę muzy puścić. kompletnie nie widzi fona. Mam androida, konkretnie huawei p9.
Kolega podłączał iphone'a i z nim działa działa.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra