"gdy polizei to dawaj chodu ..."

  • Autor wątku Autor wątku pyciu
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
P

pyciu

Guest
:-)

Po świętach w nastroju policyjnym :) znalazłem o taką ładną belle (o dziwo na własnej stronie, ale dopiero dziś się zorientowałem, że mam alfę):
link: album-foto.pl

pozdro.
 
SYSUNIAdq napisał:
a ta butelka to jakies wino z nazwa alfa?? hehheee

Bałem się podejść, poza tym butelka była już pusta ;)
Żeby nie było wątpliwości - ja taką kompozycję tam zastałem :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra