Emblemat na kluczyk

pawel1284

Nowy
Rejestracja
Gru 1, 2011
Postów
89
Wiek
41
Lokalizacja
Skawa
Auto
Alfa Romeo Giulietta JTD'm
Czy ktoś wie gdzie można kupić lub posiada na sprzedaż emblemat na kluczyk? potrzebuję 2-3 szt. Na allegro nic nie znalazłem:/
 
A co, odpadł? Ja dostałem dwa kluczyki w komplecie i też był tylko w tym zwykłym (tzn bez centralnego z pilota), a w tym podstawowym nie było. Wydrapałem emblemat z jednego kluczyka, wkleiłem do drugiego i załatwione. Wygląda jak nówka nieśmiganka
 
nie, nie odpadł. dorabiałem klucze (nieoryginalne) i chcę żeby to jako tako wyglądało:)
 
a Moze da radę ogarnąć od kogoś znajomego jakiś zepsuty albo coś takiego i przekleić? Nie wiem ,tak tylko dumam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra