[Giulietta] Dziwne zachowanie DNA

Roman35

ZBANOWANY
Rejestracja
Wrz 28, 2014
Postów
652
Auto
Giulietta 150 KM 2016
Dzisiaj zrobiłem dłuższą trasę i gdzieś tak w jej połowie DNA zaczął dziwnie się zachowywać.
Normalnie, jeżeli podczas przyspieszania przełączę na Dynamic, to czuć mocne szarpnięcie i przyspieszenie, a teraz tego szarpnięcia nie było, a czasem było minimalne. DNA jednak zadziałał, bo reakcja na gaz była inna, ale wydaje mi się, że mimo to słabsza niż zwykle (ale może mi się wydawało). Podczas ruszania w trybie Dynamic samochód też dziwnie się zachowywał, bo czuć było lekkie szarpanie.
To samo podczas przełączania na Normal - zwykle samochód nieznacznie zwalnia, a teraz nie było czuć różnicy.
Natomiast w drodze powrotnej już było normalnie.
Miał ktoś z was kiedyś coś takiego? Najgorsze, że teraz jest dobrze, więc w ASO powiedzą/napiszą, że "Usterka nie występuje".
Na szczęście jutro przychodzi kabel i może jakieś błędy się tam pokażą przed wizytą w ASO.;)
 
Żeby odczuć efekty podczas przełączania DNA trzeba jechać ze stałą prędkością obrotową ok 2000-2500obr/min z lekko wciśniętym pedałem przyspieszenia
 
Jak u mnie wystąpił podobny problem to "zawieszona" była centralka wtrysku -cokolwiek to znaczy, taką informację dostałem z serwisu. Oleju ci nie przybywa?
 
Raczej nie. Zreszta od tego czasu już jest w porządku.
 
Jak u mnie wystąpił podobny problem to "zawieszona" była centralka wtrysku -cokolwiek to znaczy, taką informację dostałem z serwisu. Oleju ci nie przybywa?
Odebrałam w piątek samochód, bo potrzebny jest na potrzeby reportażu w tv no i dna znów nie działa.
U ciebie coś robili z tym czy zrestartowani tylko centralkę jak była zawieszona?
 
Już była wymieniania. Ale nie narzekam, że tak się dzieje, bo to nawet lepiej wyjdzie w tv. Chciałbym tylko poznać przyczynę. Bo nie mam wątpliwości, że w tym samochodzie wszystko już się kompletnie z......
 
Amortyzatory
Powrót
Góra