sobi112
Nowy
Witam.
Mam ciekawa sytuacje, przy jezdzie na obrotach 1500 zaczyna mi drgac samochód, tak jakby sie dusil..
Jak zwiększam obroty wszystko zanika...
W czym jest problem??
Czekam na odpowiedzi
Mam ciekawa sytuacje, przy jezdzie na obrotach 1500 zaczyna mi drgac samochód, tak jakby sie dusil..
Jak zwiększam obroty wszystko zanika...
W czym jest problem??
Czekam na odpowiedzi