Drgawki przy 1500 obrotów

sobi112

Nowy
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
185
Lokalizacja
Bełchatów
Auto
Alfa Romeo 156, 1.9 JTD, 105 KM
Witam.

Mam ciekawa sytuacje, przy jezdzie na obrotach 1500 zaczyna mi drgac samochód, tak jakby sie dusil..
Jak zwiększam obroty wszystko zanika...
W czym jest problem??

Czekam na odpowiedzi
 
No tez tak obstawiam na poduszki silnika, bo dwumas wymienialem z 1,5 roku temu..

A jeszcze jeden problem, przeplywiomierz mi sie zalacza na komputerze ze jest przerywany, choc rok temu go wymienialem. Czego to moze byc przyczyna??
Jak mocniej nacisne na pedal gazu to wtedy mi sie zalacza błąd ze jest przerywany przepływomierz.
moze jakies sugestie?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra