[Giulietta] Demontaż plastiku klapy bagażnika

sobol3k

Nowy
Rejestracja
Mar 10, 2017
Postów
59
Auto
147
Cześć, mam do was takie pytanie ostatnio miałem problem z wiązką w bagażniku po prawej stronie oddawszy do fachowca zrobił i niby wszystko jest okej zaś nie do końca dobrze poskładał te plastiki w bagażniku i teraz jak jeżdzę po nierównościach to coś mi z tyłu w bagażniku trzeszczy. Czy orientujecie się jak zdjąć ten plastik klapy bagażnika bo chciałbym to samemu na spokojnie ogarnąć sam? Tam są jakieś śrubki zaczepy czy jak?
 
Dzięki, znalazłem tylko wątki dot. 156 i 147/GT chyba musiałem słabo szukać.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra