Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Jak moja bryka w końcu zacznie jeździć to chętnie...
To co z Twoją GT?
Jak tylko dam radę to będę pod Torebką 7 luty.
Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka
Długo by opowiadaćale jest nadzieja...
Żyraków i GT ? [emoji47] Kto to na wsi jeszcze jezdzi takim wozem ? Czyżby srebrna/błękitna ?
Tak Srebrna...tzn jak umyje będzie srebrna![]()
Otwierał ktoś maskę przy urwanej lince?.![]()
ta pierwsza kiedys widzialem pod sklepem-sprzedaje pewnie osoba fizyczna,a nie komis. Ta druga stoi w Lubzinie kolo Dębicy chyba w komisie-rzucila mi sie niedawno w oczy.Tyle moge Ci pomoc
- - - Updated - - -
tak łomem
- - - Updated - - -
Włodziu otworzyc Ci?
Jak nie dasz rady to daj znać to podjadę po Ciebie i potem Cię odwiozę
Damian - danone nie jechales wczoraj GTkiem od Jasla z rana? Mignela mi srebrna chyba na ramkach,a ja zakamuflowany jechalem w granatowej Alfie Rapid![]()