Dębica i okolice

Ja też się odkręciłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
To może się spotkamy gdzieś i kiedyś.
 
Podaj gdzie i o której.
Może ktoś jeszcze się zjawi
 
Czyli dla wszystkich torebka o 19.
Zobaczymy kto będzie. Będą fotki darmowe :) i naklejki też darmowe :)
Może to kogoś skusi
 
Ostatnia edycja:
jeszcze cos bedzie darmowego??
Oczywiście:suicide::triniti:
attachment.php
 
Ostatnia edycja:
Zdjęcia kolorowe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Włodek bo całkiem odstraszysz chłopaków. Jeszcze jak by wiedzieli co wozisz w bagażniku, to już nikt by się nie zjawił.
No, najwyżej niebiesko-srebrna 159:haha:
 
kurde zapomnialem o kosie i spluwie w bagazniku.To ja zartowalem z jutrzejszym spotem.Sorry chlopaki ale mam znowu malowanie:D
 
Będą fotki jakie chcecie.
W niedziele malujesz?
 
W takim razie będzie ktoś?
Nie chce mi się jechać jak nikogo nie będzie
:)
 
A jaki to jest adres?Może zaglądnę Alfą lub na moto.Tomasz.Która część Dębicy ,jak dojechać od Rzeszowa?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra