[159] Da radę to wyłączyć?

Jakby nie to, że wszyscy drwili i szydzili, to może by się przyjrzał. Do tej pory nikomu gwiazdka nie przeszkadzała, ale jak pojawiła się możliwość jej wyłączenie to pewnie co drugi chciał by to zrobić

Ehhhh.... na pewno dlatego sie nie przyjrzał. Czasami mi sie wydaje ze poczucie humoru w naszym narodzie umiera.
 
Choliba, a ja jestem jakiś "niewymiarowy"... żeby zobaczyć tę śnieżynkę to muszę się wychylić do przodu bo mi kierownica zasłania. Aaa i zwróciłem uwagę na kontrolki świateł oraz rezerwy, one dopiero dają po oczach. Szkoda tylko, że wciąż się gapię przez szyby aby nikogo nie "załapać" i nie mam jakoś czasu się gapić na wskaźniki.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra