Czy ten zderzak podejdzie mi do seri

O

odison

Guest
Witam
Znalazłem zderzak od AR GTA i chciałbym się dowiedzieć czy wejdzie na zasadzie plug & play
zderzak wygląda tak
 

Załączniki

  • ssss.jpeg
    ssss.jpeg
    102.2 KB · Wyświetleń: 96
Ostatnia edycja:
nie play and play tylko plug & play po primo...

I nie będzie pasował idealnie, widziałem na żywo jak to wygląda przedni i tylni zderzak nie pasuje do obłości błotników z przodu i z tyłu, tzn podejść podejdzie ale nie będzie to idelnie pasować
 
zderzak od GTA jest szerszy od serii. Błotniki też trzeba by wymienić, chyba, że mają Ci odstawać. Do tego zupełnie inne kierunki, wloty powietrza i dużo zabawy.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra