stanlizak
Nowy
- Rejestracja
- Lis 20, 2009
- Postów
- 1,037
- Lokalizacja
- Rybnik
- Auto
- Alfa 166 2.5V6 była; Alfa Gtv 2.0 TS 2001
Witam,
czy ktoś zakładał opony 225/50 na oryginalne felgi 17".
W standardzie jest opona 225/45 ale z uwagi na nasze drogi chcę założyć 225/50 ale mam obawy czy wchodzi bez problemu.
Wiem, że średnica koła będzie większa o 20 mm i licznik prędkości będzie pokazywał mniejsza prędkość.
Pozdrawiam
czy ktoś zakładał opony 225/50 na oryginalne felgi 17".
W standardzie jest opona 225/45 ale z uwagi na nasze drogi chcę założyć 225/50 ale mam obawy czy wchodzi bez problemu.
Wiem, że średnica koła będzie większa o 20 mm i licznik prędkości będzie pokazywał mniejsza prędkość.
Pozdrawiam