[159] Czujnik zużycia klocków

nervousman

Nowy
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
326
Lokalizacja
Lubenia
Auto
AR 159 SW, Honda Prelude 4gen
Cześć. W mojej 159Sw rocznik 2010 2.0 jtdm wtyczkę czujnika mam tylko po stronie kierowcy. Tak ma być czy handlarz przy składaniu auta coś popipczył?
U szwagra w 2006 roczniku są czujki po obu stronach bo właśnie wczoraj zmienialiśmy klocki u niego.
To różnica przedlift/polift czy u mnie coś nie teges?

"Ważniejsza od celu podróży jest radość z podróżowania" - Soichiro Honda
 
W polifcie są tylko z jednej strony. Z założenia klocki zużywają się równomiernie z obu stron, więc jeden czujnik wystarcza. Taniej wychodzi :)
 
Git, dzięki za info - o tym samym pomyślałem w kwestii równomiernego zużycia. Dziwił mnie fakt, że klocki miałem z 2kpl kabli, więc jeden ciachnąłem i tyle [emoji23]

"Ważniejsza od celu podróży jest radość z podróżowania" - Soichiro Honda
 
Chciałem się dopytać, każda 159 ma te czujniki czy zależy od wersji? Mogę to jakoś sprawdzić? 2008 przedlift u mnie
 
Amortyzatory
Powrót
Góra