• Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.

    Ramki Alfaholicy

    Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.

    Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.

Co to za przewód?

  • Autor wątku Autor wątku FatalityOverBur
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    przewod
F

FatalityOverBur

Guest
Witam.
Wyjąłem konsolę centralną, w celu dostania się do wskaźnika paliwa. Po wyciągnięciu kieszeni popielniczki zauważyłem dziwny przewód. Jakby jakiś ciśnieniowy do powietrza? A może antenowy? Z tego co wiem, to w Alfie 156 antena radiowa znajduje się w tylnej szybie zaraz nad ogrzewaniem. W mojej dodatkowo jest jeszcze króciutka antenka umieszczona na dachu.
Oto zdjęcia:
93.jpg

95.jpg

97.jpg
 
Ostatnia edycja:
Przewód antenowy instalacji GSM do tej właśnie krótkiej antenki na dachu.
 
Rozumiem, że to do jakichś specjalnych (wbudowanych w deskę) telefonów?
 
Było dostępne fabrycznie radio z telefonem, nawet leży w garażu u kolegi, ale myślę że można wykorzystać i do obecnych instalacji GSM antenę.
 
też mam taką wtyczkę koło mieszka dźwigni zmiany biegów z tym że ja nie mam zadnej anteny na dachu:/ do czego jeszcze może byś ten przewód pociągnięty?
 
Ja mam podobne pytanie. Otóż pod tylną pólką znalazłem 3 przewody. Oczywiście nie wiem do czego powinny być podłączone :(




Ta czarna wtyczka to nie mam pojęcia do czego może służyć:confused:, przewód z żółtą wtyczką (2 sztuki) to prawdopodobnie podłączenie głośników ale po co w półce skoro mam w drzwiach:confused:
Dodam tylko, że wtyczki od zmieniarki nie mam podpiętej do radia:rolleyes:



Pozdrawiam
 
Przewody są fabrycznie doprowadzone do tylnej półki tak jakbyś chciał jeszcze założyć głośniki, żeby zagłuszać pasażerów z tyłu :P
 
Tak myślałem :yes4: ale od czego ta czarna wtyczka?? Pozdrawiam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra