Co to za dzwięk?

  • Autor wątku Autor wątku dudu$
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

dudu$

Nowy
Rejestracja
Gru 14, 2009
Postów
271
Lokalizacja
Wieliczka
Auto
156 GTA
Jak w temacie. Mam to auto niecałe 2 tygodnie i od wczoraj zaczęły spod maski wydobywać się dziwne dzwięki.
Dodam że jest to moje pierwsze auto z silnikiem diesla więc jestem zielony w tych sprawach.
Podejrzewam że dzwięki dochodzą z turbiny.
http://www.youtube.com/watch?v=eE-RPvEZq4I
 
Amortyzatory
Powrót
Góra