• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Co dziś zrobiłem dla swojej Belli ?

zamówiłem klubowe ramki :proud: oraz nowe amorki :D z resztą przez pomyłkę wspomniałem o tym w temacie kalendarza 2014...:stupido2:
 
Zabrałem się za przywrócenie czerni plastikowego podszybia. Popsikałem specyfikiem do wyczerniania opon, efekt był super ale tylko przez 5 minut : |. Musze innym sposobem to ogarnąć.
A wczoraj zatankowana vervą ON:)
Najlepszym wyjściem jest pomalowanie podszybia lakierem czarny mat. Ładnie pokrywa i jest skuteczny. Robiłem tak w poprzedniej Alfie i efekt był świetny, polecam
 
Zabrałem się za przywrócenie czerni plastikowego podszybia. Popsikałem specyfikiem do wyczerniania opon, efekt był super ale tylko przez 5 minut : |. Musze innym sposobem to ogarnąć.
A wczoraj zatankowana vervą ON:)

Ja też tak robiłem i efekt trzyma sie przez 3 mycia potem trzeba poprawiać, ale efekt jest super ja robiłem K2 Bold
 
Zalna dziś do pełna, odkurzona czeka na wyjazd
 
Może nie dziś, ale w piątek oddałem felgi do piaskowania i malowania. Także będzie miała speedline'y jak marzenie.
 
Może nie dziś, ale w piątek oddałem felgi do piaskowania i malowania. Także będzie miała speedline'y jak marzenie.

I ja dziś oddałem swoje felgi do prostowania i malowania :) mam nadzieje że wyjdą tak jak mi po głowie chodzi :) w Lato będzie można założyć Belli nowe "szpilki" :)
 
Aaa i ja się pochwalę :)

Wymieniony drążek kierowniczy, tuleje wahacza wzdłużnego tylne (z prawej i lewej), wahacz lewy górny i dolny na osi przedniej, tylne wahacze poprzeczne i łączniki stabilizatora. Po tym wszystkim oddana na geometrię, odkurzona w środku, wyczyszczona tapicerka, założony nowy odświeżacz we wnętrzu, zalana i przepędzona troszkę po naszych pięknych Karkonoszach.
 
Założone nowe piórka wycieraczek z przodu i z tyłu.
Za sztukę dałem 4,99 ( BOSCH ). Wyprzedaż w likwidowanym sklepie :) .
 
123.jpg

124.jpg

Mały detal
 
Ostatnia edycja:
Właśnie zamontowałem czerwone podświetlenie nóg, nawet fajnie się komponuje z resztą podświetlenia.

Wodny, zamontowałeś cały nowy znaczek, czy to tylko naklejka?

Wysłane z mojego LG-E975
 
Mimo, że naklejka bardzo ładnie wygląda :D Też chyba sobie taką sprawie.

Wysłane z mojego LG-E975
 
Zamówione grube dywaniki welurowe na lato, brakujące osłony reflektorów i włoskie flagi (naklejki).
 
Amortyzatory
Powrót
Góra