Co da sie ciągnąć za ALFĄ ROMEO???

Rafał

Nowy
Rejestracja
Lut 28, 2006
Postów
1,619
Wiek
51
Lokalizacja
Kozy k/Bielsko-Biała
Auto
164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
W sobote sprawdziłem Hak w swojej belli! , a oto kilka fotek
jak macie tez cos ciekawego t o opiszcie!!!
 
hyyyyy fajne sprzęciki...
ja naszczęście niemam haka w swojej alfuni :wink:
 
Niedlugo TIRa zrobisz z tej swojej Alfy Chociaz moc ci na to pozwala :D
 
RAFAŁ SPRAWDZA TYLO JAKI BAGAZ MOZE NA ZIMOWY ZLOT ZABRAC :D WIEC NIESMIEJCIE SIE BO NA TYCH KLADZIACH NIEZLE SIE SMIGALO W B-B A MOZE I NA SNIEGU TRZEBA BEDZIE JE PRZETESTOWC :)
 
ha ha ha - już widzę jaką mieli minę na twarzy w tym golfie :D :lol:
 
Ciekawy jestem o kim on wystraszony myślał o Tobie czy o twojej Alfuni :lol:
 
Tuż przed sylwkiem przywiozłem 164Q4 na lawecie za moja . na autostradzie jech z nia 220Km/H a piotrr obok swoim nowym maseratihehe musze od niego zdj. zakosic to wkleje - niemiec klepał sie w czoło jak go mijalismy hehe
 
tera to już trza by miec viatola ... :)
 
JA mam solidny hak brinka na 1600 kg uciągu jeszcze po dziadku z wermahtu.Ostatnio jak mega przyczepę mokrego żwiru załadowałem to przyczepa z 2 t ważyło:)Jechałem chyba z 40 max bo hamulce zbyt dobrze nie reagowały haha
 
Amortyzatory
Powrót
Góra