[145] Ciepła Alfa nie jedzie...

  • Autor wątku Autor wątku simeone
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
S

simeone

Guest
Mam problem- otóż zauważyłem, że od pewnego czasu po rozgrzaniu Alfa nie chce jechać, jest mułowata i buczy. Trzeba głęboko wciskać pedał gazu żeby jakoś dorównywała kroku w miejskim ruchu... W sumie zimna czasem też łapie "muła" ale zdecydowanie słabsza jest właśnie zawsze po rozgrzaniu. Co sprawdzić, co obwiniać za taki stan rzeczy?
 
Sondę można by sprawdzić.
 
Przepływka...

Podepnij pod kompa i sprawdź czy błędów nie wywala...

Pzdr
 
Amortyzatory
Powrót
Góra