• Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.

    Ramki Alfaholicy

    Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.

    Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.

Blacharka

storm1987

Nowy
Rejestracja
Mar 2, 2016
Postów
29
Lokalizacja
Poznań
Auto
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150 km 2008
Witam,poleci ktoś blacharza w Trójmieście ? Mam maskę do wyklepania :(
 
szczerze to widziałem już dużo "wyklepanych" masek różnych modeli..ogólne spostrzeżenia są takie..kupić maskę używaną pomalować cieszyć się dobrym wyglądem..;) wyklepanie mocno zagiętej maski tym bardziej w 159 gdzie nie jest ona gładka tylko ma załamania..nigdy nie będzie dobre..w GDA nie znam nikogo niestety kto robi to dobrze..może inni się wypowiedzą..??
 
Spoko,już kupiłem nową IMG_20160506_080728.jpg

z gówna czekolady nie ulepie :-) Alfunia zjechała pod Jeepa pod domem.Już nie wierzę ręcznemu ;-) Głupi wydatek.
 
A ogólnie macie kogoś kto ogarnia blacharkę w Alfach? Mowa o progach i nadkolach bo mi rdza żre.
 
progi i nadkola to standard we wszystkich samochodach więc większość lakierników sobie z tym poradzi..;) ja ostatnio na warszawskiej w GDA robiłem moje drugie jeździdełko..fiacika..i za 6 elementów + wymianę jednego błotnika płaciłem 1200 zł więc nie drogo, no ale i też robocizna była powiedzmy na 90% bo można było się przyczepić choćby do wszechobecnego podkładu który musiałem sam zmywać..wiadomo jak taniej to nie zawsze dokładnie..;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra