Awaria obrotomierza

  • Autor wątku Autor wątku djdark
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    awaria
D

djdark

Guest
Witam wszystkich czy ktoś moze wie który przewód jest od obrotomierza w 33 seria 2. Cos słyszałem że to chyba jest od aparatu zapłonowego , ale nie wiem który dokładnie, może ma ktos schemat?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra