AR 156 1.8 t.s - Jeson

  • Autor wątku Autor wątku Jeson
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
J

Jeson

Guest
Witam wszystkich Alfaholkiów!
Chciałem Wam się pochwalić moim następcą 145-tki. Jest nią jak widać w temacie Alfa Romeo 156 silniczek to 1.8 twin spark. Narazie tylko takie zdjęcia mam.



Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
aha... faktycznie diesle podobno są lepsze, mniej palą i przy tym silniczki więcej wytrzymują. Powiem ci po moim użytkowaniu, a zrobiłem juz ponad 30tyś km że mój sprawuje się elegancko. 5,5l /100km. Powodzenia w szukaniu tej jedynej :) Pozdro
 
Amortyzatory
Powrót
Góra