AR 155- fotel kierowcy

Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
271
Wiek
50
Lokalizacja
Wrocław
Auto
166 3.0 V6 24V - poprzednio była AR 155 2.0 TS 16V
WITAM,
Mam pytanie- wie ktoś może czy da się naprawić fotel kierowcy jeżeli oparcie "lata" i nie można go ustawić w żądanej pozycji? Chodzi o to, że nie zazębia się i można się położyć w każdej chwili. Jest szansa na naprawę? Jeżeli nie to czy fotele z innych modeli pasują? Z góry dzięki za sugestie!!!
 
a jaki masz tam mechanizm.calosc z boku czy pod siedzeniem?
 
cały mechanizm oparcia jest ten sam co w tipo/tempra, naprawic tego raczej nei naprawisz... do dzis sobie nie moge wybaczyc ze wywalilem kiedys dwa fotele od tipo bo byla najzwyklejsza tapicerka na nich ale mechanizm byl idealny :P
 
z boku...czyli ewentualne pospawanie w "optymalnej" :lol: pozycji???
 
Amortyzatory
Powrót
Góra