REIJO-AR166
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 28, 2006
- Postów
- 271
- Wiek
- 50
- Lokalizacja
- Wrocław
- Auto
- 166 3.0 V6 24V - poprzednio była AR 155 2.0 TS 16V
WITAM,
Mam pytanie- wie ktoś może czy da się naprawić fotel kierowcy jeżeli oparcie "lata" i nie można go ustawić w żądanej pozycji? Chodzi o to, że nie zazębia się i można się położyć w każdej chwili. Jest szansa na naprawę? Jeżeli nie to czy fotele z innych modeli pasują? Z góry dzięki za sugestie!!!
Mam pytanie- wie ktoś może czy da się naprawić fotel kierowcy jeżeli oparcie "lata" i nie można go ustawić w żądanej pozycji? Chodzi o to, że nie zazębia się i można się położyć w każdej chwili. Jest szansa na naprawę? Jeżeli nie to czy fotele z innych modeli pasują? Z góry dzięki za sugestie!!!