[ AR 145 ] Swiatła przód

  • Autor wątku Autor wątku Bartosz
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    przód
B

Bartosz

Guest
Witam

Wymieniłem dziś reflektory przednie. Ostatnio zatrzymała mnie policja i chciała obebrać dowód z powodu iż na lustrze były ślady rdzy.
Kupiłem zamienniki TYC'a podłączyłem i pojawił się problem
Reflektory świecą ale tylko długie. Przełaczanie z "krótkich" na "długie" nic nie daje bo przez cały czas po właczeniu swiateł swiecą "długie"
Co jest nie tak, czy mogą być róznice w reflektorach??? Moim zdaniem nie, co powoduje takie problemy???

pozdrawiam
 
Bartosz napisał:
Witam

Wymieniłem dziś reflektory przednie. Ostatnio zatrzymała mnie policja i chciała obebrać dowód z powodu iż na lustrze były ślady rdzy.
Kupiłem zamienniki TYC'a podłączyłem i pojawił się problem
Reflektory świecą ale tylko długie. Przełaczanie z "krótkich" na "długie" nic nie daje bo przez cały czas po właczeniu swiateł swiecą "długie"
Co jest nie tak, czy mogą być róznice w reflektorach??? Moim zdaniem nie, co powoduje takie problemy???

pozdrawiam
jesli przed wymiana bylo oki to przyczyna tkwi raczej w reflektorach...sprawdz(porownaj)polaczenie przewodow wewnatrz reflektorow.
 
Czy wie ktoś może jaka jest róznica w reflektorach z rocznika 1996-99 a 1999 - 00
jaka jest róznica???
 
kolego a czy dobrze podłczyłes wszystkie 3 kosci do reflektora i kierunkowskazu????
bo jesli tak to masz problem w reflektorze...odnies je do sklepu a gosciu powinien Ci bez problemu zamienic/zwrócic kase...
 
frynas napisał:
kolego a czy dobrze podłczyłes wszystkie 3 kosci do reflektora i kierunkowskazu????
bo jesli tak to masz problem w reflektorze...odnies je do sklepu a gosciu powinien Ci bez problemu zamienic/zwrócic kase...

Też się z tym zgadzam, podłączyć źle kostek się nie da tak więc jakiś zółtek źle połączył kabelki.
 
Ja niedawno też wymieniałem lampy przednie w boxerku na nowe i nie miałem takiego problemu
 
Ja wymieniałem tylko żarówki,(bez problemów z resztą )więc się nie wypowiem :roll:
 
Postaram się podpiąć stare lampy i zobaczę czy problem wystepuje. Jeżeli ustąpi to znaczy że wina jest lamp a nie elektryki.
Powiedzcie mi proszę z tego co widzę na silniczku do regulacji świateł znajdują się dwa wejscia na wtyczkę, do czego służą i do ktorego winno być podpięte???
 
Amortyzatory
Powrót
Góra