Alfa Romeo GT 2007 2,0 JTS

kamcio

Nowy
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
1
Auto
ALFA ROMEO GT 2.0 JTS
Witam, mam na imię Kamil, od sierpnia tego roku posiadam Alfe GT 2007 rok z silnikiem 2.0 JTS
Wszytko działało i jazda była przyjemnością, przez ostanie 4 miesiące świecił mi się błąd silnika, samochód nie tracił na mocy tylko waflowały obroty podczas stania, miesiąc temu okazało się że obróciło panewką, mechanik je wymienił po czym za dwa dni błąd powrócił, samochód nie miał siły się zebrać szarpało nim przy 1 tyś obrotów 2 tys obrotów przy 2,5 tyś obrotów zmieniałem bieg i samochód nie miał siły przy szarpnięciach kontrolka silnika mrygała i cały czas się włączała, przy przegazowaniu jej powyżej 3 tyś dymiła na biało. Czy miał ktoś podobny problem? Mechanik powiedział, że trzeba regenerować silnik, mógłby ktoś polecić kogoś z Krakowa?
Z góry dziękuje za pomoc! Pozdrawiam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra