Masa625
Nowy
wiem wiem czytuje jegowątki na AC dość uważnie bo fajnie pisze o swoich autach i co najważniejsze daje dużoo fot:beer: Niech te graty Ci dobrze służą.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Pogratulowaćaktualny przebieg baaa ponad 430 kkm








Rzeczywiscie nie równo pracuje. Dobrze by bylo ją podpiąć pod kompa. Kiedy wymieniasz pompe?

regulator ciśnienia paliwa wymieniony,auto pracuje równo EGR zaślepiony, jeszcze podejrzewam czujnik doładowania na kolektorze że on może być walnięty, jednak kontrolka wtrysku pojawia się dopiero po nagłym przyspieszaniu więc jeszcze podejrzewam turbo,może przeładowywać? Dobrze ciągnie jednak tak od 2.5tyś obr w dole ma zamuła. Oraz pytanie dlaczego oczekiwane ciśnienie doładowania pokazuje zero,tak jak na biegu jałowym jak i podczas jazdy?